Vyhodnocení mapového okruhu Nekázanka 2016

Hlavní událostí letošního fotoklubového podzimního dění bylo vyhlášení vítězů 55. ročníku mapového okruhu Nekázanka. Veškeré naše síly byly napřeny do přípravy této akce, která se uskutečnila v sobotu 15. října 2016 v zasedací místnosti Vodáren a kanalizací Karlovy Vary . Z jedenácti zúčastněných fotoklubů byl vyhlášen absolutní vítěz jak v jednotlivcích, tak ve fotoklubech. Vítězem se stal opět FOS Sokolov - blahopřejeme lepším z našeho druhého místa !!!

Tématem pro následující čtvrtletní klubovou soutěž na druhé čtvrtletí roku 2018 je "SPORT". Hodnotit fotografie budeme na schůzce 17. července 2018.