Vyhlášení výsledků mapového okruhu Nekázanka 2018

Dne 6. října proběhlo v Sokolově vyhlášení výsledků letošního, již 57. ročníku soutěže mapového okruhu Nekázanka. Sokolovští Fosové opět bravurně zvládli organizaci, medaile, které vyrobila Adélka, jsou opravdu krásné. Tentokrát na nás zbyla medaile bramborová, všem vítězům blahopřejeme a těšíme se na další ročník!

Tentokrát jsme byli pilní a stanovili si témata hned na dvě čtvrtletí. V prvním čtvrtletí roku 2019 budeme v klubové soutěži tvořit na téma "PODOBNOSTI" , zatímco tématem čtvrtletí druhého bude "ŽIVÁ VODA".