V letošním 37. ročníku Celonárodní soutěže amatérských fotografů ve Svitavách náš Klub zaznamenal opět značný úspěch. Přivezli jsme si první místo a čestné uznání v kategorii Experimentální fotografie. Byli jsem jedním ze čtyř oceněných fotoklubů v kategorii Dvojice. Odměnou nám byla samostatná výstava našich prací. Takže jsme spokojeni a s obdivem a díkem se skláníme před pořadateli, porotou a účastníky soutěže.

Tématem pro následující čtvrtletní klubovou soutěž na druhé čtvrtletí roku 2018 je "SPORT". Hodnotit fotografie budeme na schůzce 17. července 2018.