Vrátili jsme se ze Svitav z vyhlášení vítězů 36. ročníku národní soutěže amatérské fotografie 2016. Jedno první místo v kategorii Experimentální fotografie, v kategorii soutěže fotoklubů čestné uznání, přičemž bylo uděleno z jedenácti zúčastněných kolektivů pouze první místo a právě jedno čestné uznání. Ve stovce prací vybraných k vystavení na putovní výstavu je 12 našich. Myslím, že můžeme být spokojeni. Atmosféra úžasná, obdiv pořadatelům, porotě i všem zúčastněným.

Tématem pro následující čtvrtletní klubovou soutěž na druhé čtvrtletí roku 2018 je "SPORT". Hodnotit fotografie budeme na schůzce 17. července 2018.