V sobotu 28. 10. 2017 proběhlo v Rakovníku vyhodnocení mapového okruhu Nekázanka. S výsledkem můžeme být spokojeni, druhé místo v soutěži fotoklubů a druhé místo v jednotlivcích je jistě úspěchem našeho Klubu přátel fotografie.
Velké poděkování patří pořadateli, v Rakovníku bylo milo, vyhodnocení proběhlo v krásných prostorách, organizaci nebylo skutečně co vytknout. Pořadatelem následujícího ročníku se na vlastní žádost stal FOS Sokolov, vítěz letošního ročníku.

Tématem pro následující čtvrtletní klubovou soutěž na druhé čtvrtletí roku 2018 je "SPORT". Hodnotit fotografie budeme na schůzce 17. července 2018.