V sobotu 28. 10. 2017 proběhlo v Rakovníku vyhodnocení mapového okruhu Nekázanka. S výsledkem můžeme být spokojeni, druhé místo v soutěži fotoklubů a druhé místo v jednotlivcích je jistě úspěchem našeho Klubu přátel fotografie.
Velké poděkování patří pořadateli, v Rakovníku bylo milo, vyhodnocení proběhlo v krásných prostorách, organizaci nebylo skutečně co vytknout. Pořadatelem následujícího ročníku se na vlastní žádost stal FOS Sokolov, vítěz letošního ročníku.

Tentokrát jsme byli pilní a stanovili si témata hned na dvě čtvrtletí. V prvním čtvrtletí roku 2019 budeme v klubové soutěži tvořit na téma "PODOBNOSTI" , zatímco tématem čtvrtletí druhého bude "ŽIVÁ VODA".