Návštěvníci krajské knihovny mohli v září 2017 shlédnout ve vestibulu knihovny zajímavý přehled tvorby našeho fotoklubu. Výstava byla tentokrát dělena na tři tématické okruhy - zdi, podoby vody a dvojice. Ač by se mohlo na první pohled zdát, že se jedná o nesourodé objekty , v celkovém vyznění výstavy bylo možno vysledovat , že i voda či zeď může být zajímavým zdrojem inspirace a probouzet tvůrčí představivost.
Souborem fotografií Dvojice se náš klub představil v roce 2017 na celorepublikové fotosoutěži ve Svitavách. Z dvanácti fotoklubů byly k vystavování porotou vybrány práce čtyř fotoklubů a my jsme byli mezi nimi.

Tématem pro následující čtvrtletní klubovou soutěž na druhé čtvrtletí roku 2018 je "SPORT". Hodnotit fotografie budeme na schůzce 17. července 2018.