Návštěvníci krajské knihovny mohou nyní po dobu jednoho měsíce shlédnout ve vestibulu knihovny zajímavý přehled tvorby našeho fotoklubu. Výstava je tentokrát dělena na tři tématické okruhy - zdi, podoby vody a dvojice. Ač by se mohlo na první pohled zdát, že se jedná o nesourodé objekty , v celkovém vyznění výstavy je možno vysledovat , že i voda či zeď může být zajímavým zdrojem inspirace a probouzet tvůrčí představivost.
Souborem fotografií Dvojice se náš klub představil na letošní celorepublikové fotosoutěži ve Svitavách. Z dvanácti fotoklubů byly k vystavování porotou vybrány práce čtyž fotoklubů a my jsme mezi nimi.