Kostel sv. Linharta v Údrči prošel v uplynulých téměř dvaceti letech rozsáhlými opravami. Jako dominanta obce sice neslouží k pravidelným mším, ale spíše k menším společensko kulturním akcím.
Jednou z nich je účast na celostátní „Noci kostelů“. Této akce se účastnili někteří členové našeho fotoklubu.
Při této příležitosti vznikl soubor fotografií, na kterých je možné vidět zajímavé pohledy nejenom na samotnou akci, ale i působivé obrázky kostela a jeho interiérů. Výstava byla doplněna souborem fotografií na téma Podoby vody.

Fotografie z vernisáže výstavy.

Tématem čtvrtletní soutěže pro první čtvrtletí roku 2020 jsou tentokrát GEOMETRICKÉ TVARY.

Pokud rádi fotografujete, nebojte se přijít mezi nás. Scházíme se každé úterý v prvním a třetím týdnu v měsíci v 18 hodin v zasedací místnosti Vodáren a kanalizací Karlovy Vary – Vodakva a.s. (Doubí, konečná stanice linky MHD č. 6).