Fotoklubové soutěže pořádámě pravidelně každé čtrvtletí již mnoho let. Důvodem jsou různé pohledy na zadanou tematiku a zvyšování odborné úrovně našich členů.
Jednou za čtvrtletí si na schůzce navrhneme témata nové soutěže, poté se hlasováním zvolí to téma, které se nám nejvíce líbí.
V následujícím čtvrtletí všichni pilně pracujeme na fotografiích na zvolené téma.

Po uplynutí třech měsíců přineseme na schůzku fotoklubu svou tvorbu, rozložíme ji po stolech a opět hlasováním určíme vítěze.

Tématem čtvrtletní soutěže pro první čtvrtletí roku 2020 jsou tentokrát GEOMETRICKÉ TVARY.

Pokud rádi fotografujete, nebojte se přijít mezi nás. Scházíme se každé úterý v prvním a třetím týdnu v měsíci v 18 hodin v zasedací místnosti Vodáren a kanalizací Karlovy Vary – Vodakva a.s. (Doubí, konečná stanice linky MHD č. 6).