Naše listopadové výstavy
Zveme Vás na naše nové výstavy, které proběhnou v listopadu. Těšíme se na setkání s vámi na vernisáži v Imperiálu.

Vyhlášení výsledků mapového okruhu Nekázanka 2018
Dne 6. října proběhlo v Sokolově vyhlášení výsledků letošního, již 57. ročníku soutěže mapového okruhu Nekázanka. Sokolovští Fosové opět bravurně zvládli organizaci, medaile, které vyrobila Adélka, jsou opravdu krásné. Tentokrát na nás zbyla medaile bramborová, všem vítězům blahopřejeme a těšíme se na další ročník!

Vernisáž v Bochově
Dne 5.6.2018 se v útulném prostředí radnice v Bochově uskutečnila společná vernisáž fotek členů našeho klubu a obrazů švýcarské malířky Doris Windlin.
Vládla příjemná atmosféra i díky vtipnému, neformálnímu úvodu starosty Bochova pana Egerta, písničkám hudebního spolku Cubitus z Lokte a také díky
skvělému občerstvení či spíše " obžerstvení " ( moooc dobré a hodně ). Prostě a jednoduše akce se vydařila a kdo tam nebyl, může jen litovat!

Chebské dvorky 2018

V tomto roce jsme se opět zúčastnili významné kulturní akce, pořádané v Chebu - známých Chebských dvorků. Červnové počasí přálo vystavujícím i návštěvníkům, a tak po dobu výstavy denně shlédlo vystavené expozice mnoho lidí. Naše fotografie zaujaly opět obvyklé místo na plotě knihovny.
Svitavy 2018
Ján Bocko obdržel ve Svitavách cenu ředitele městského kulturního střediska Fabrika.

Finalisty celonárodní soutěže amatérské fotografie v tomto roce byli naši členové Karen Vimmerová, Ján Bocko a Jana Vážná. Soutěžní práce fotoklubu byly také součástí výstavy vybraných prací.

Změna termínu schůzek
Protože se naše činnost stále rozšiřuje, dohodli jsme se, že nám již nestačí scházet se jednou měsíčně. Od září 2016 se naše schůzka tedy konají dvakrát za měsíc, a to každé úterý v lichém týdnu v měsíci v 18 hodin v zasedací místnosti Vodáren a kanalizací Karlovy Vary – Vodakva a.s. (Doubí, konečná stanice linky MHD č. 6).