Celé první pololetí letošního roku je ve znamení výstav

V průběhu května a června je možné navštívit výstavu fotoklubovou , a to v Krajské knihovně v prostoru kavárny. Tentokrát jde o výstavu tématickou, jejíž obsah vystihuje název výstavy Kumšt v našem okolí.

V březnu a dubnu se v kavárně Krajské knihovny představili dva členové našeho fotoklubu, Jana Vážná a Ján Bocko. Jejich symbiotický vztah tvůrčí i životní ústí do tvorby, která byla na výstavě k vidění. Výstava je nyní do konce měsíce června umístěna v Městské knihovně v Hroznětíně.

Letošní rok jsme zahájili hned několika výstavami. V únoru bylo možno v hale Krajského úředu vidět výstavu s názvem Šestnáctým rokem, její název napovídá, jak dlouho již se naše parta zanícených fotografů setkává a splečně tvoří.
Inven - tůra 2018

To je název výstavy, která proběhne ve výstavních prostorách kina Drahomíra od 1. 12. do 31. 12. 2018. Výstava je zahájena vernisáží v úterý 4. 12. 2018 v 17. hodin, všichni jste srdečně zváni.
Naše listopadové výstavy

Zveme Vás na naše nové výstavy, které proběhnou v listopadu. Těšíme se na setkání s vámi na vernisáži v Imperiálu.

Vyhlášení výsledků mapového okruhu Nekázanka 2018
Dne 6. října proběhlo v Sokolově vyhlášení výsledků letošního, již 57. ročníku soutěže mapového okruhu Nekázanka. Sokolovští Fosové opět bravurně zvládli organizaci, medaile, které vyrobila Adélka, jsou opravdu krásné. Tentokrát na nás zbyla medaile bramborová, všem vítězům blahopřejeme a těšíme se na další ročník!

Vernisáž v Bochově
Dne 5.6.2018 se v útulném prostředí radnice v Bochově uskutečnila společná vernisáž fotek členů našeho klubu a obrazů švýcarské malířky Doris Windlin.
Vládla příjemná atmosféra i díky vtipnému, neformálnímu úvodu starosty Bochova pana Egerta, písničkám hudebního spolku Cubitus z Lokte a také díky
skvělému občerstvení či spíše " obžerstvení " ( moooc dobré a hodně ). Prostě a jednoduše akce se vydařila a kdo tam nebyl, může jen litovat!

Změna termínu schůzek
Protože se naše činnost stále rozšiřuje, dohodli jsme se, že nám již nestačí scházet se jednou měsíčně. Od září 2016 se naše schůzka tedy konají dvakrát za měsíc, a to každé úterý v prvním a třetím týdnu v měsíci v 18 hodin v zasedací místnosti Vodáren a kanalizací Karlovy Vary – Vodakva a.s. (Doubí, konečná stanice linky MHD č. 6).

Tentokrát jsme byli pilní a stanovili si témata hned na dvě čtvrtletí. V prvním čtvrtletí roku 2019 budeme v klubové soutěži tvořit na téma "PODOBNOSTI" , zatímco tématem čtvrtletí druhého bude "ŽIVÁ VODA".