Aktuality

První výstavy roku 2020
Foto

Foto

Foto
Jaký je rozdíl ve fotografii, tištěné klasicky na papír, a fotografií, k jejímuž tisku je jako podkladový materiál použité plátno? V únoru v Cafe Freedom je možno tisky na oba materiály porovnat, neboť tam vedle sebe budou vystaveny snímky tištěné na obou těchto materiálech. Tentokrát svou tvorbu představí Jana Vážná a Ján Bocko v autorské výstavě.
Foto

Foto

Foto
Hned na počátku roku 2020 vám nabízíme ke shlédnutí výstavu fotografií se sakrální tématikou. Když jsme tuto výstavu chystali, sami jsme netušili, kolik pěkných snímků na toto nezvyklé téma se v archivech našich členů najde. Výběr těch nejlepších je možno si prohlédnout od dvacátého ledna do konce února ve studijním oddělení Krajské knihovny v Drahovicích. Přejeme příjemný kulturní zážitek.
Foto

Foto

Foto
Výstavu fotografií členky Klubu přátel fotografie Adély Turanové můžete vidět v Krajské knihovně od šestého ledna do konce února.
Celé první pololetí roku 2019 bylo ve znamení výstav
Foto

Foto

Foto
V průběhu května a června 2019 bylo možné navštívit výstavu fotoklubovou , a to v Krajské knihovně v prostoru kavárny. Tentokrát jde o výstavu tématickou, jejíž obsah vystihuje název výstavy Kumšt v našem okolí.
Foto

Foto

Foto
V březnu a dubnu 2019 se v kavárně Krajské knihovny představili dva členové našeho fotoklubu, Jana Vážná a Ján Bocko. Jejich symbiotický vztah tvůrčí i životní ústí do tvorby, která byla na výstavě k vidění. Výstava je nyní do konce měsíce června umístěna v Městské knihovně v Hroznětíně.
Foto

Foto

Foto
Rok 2019 jsme zahájili hned několika výstavami. V únoru bylo možno v hale Krajského úředu vidět výstavu s názvem Šestnáctým rokem, její název napovídá, jak dlouho již se naše parta zanícených fotografů setkává a splečně tvoří.
Změna termínu schůzek
Protože se naše činnost stále rozšiřuje, dohodli jsme se, že nám již nestačí scházet se jednou měsíčně. Od září 2016 se naše schůzka tedy konají dvakrát za měsíc, a to každé úterý v prvním a třetím týdnu v měsíci v 18 hodin v zasedací místnosti Vodáren a kanalizací Karlovy Vary – Vodakva a.s. (Doubí, konečná stanice linky MHD č. 6).

Téma klubové soutěže

Tématem čtvrtletní soutěže pro první čtvrtletí roku 2020 jsou tentokrát GEOMETRICKÉ TVARY.

Členové

Přijďte mezi nás

Jsme otevřený spolek, proto je tu malá pozvánka.
Pokud rádi fotografujete, nebojte se přijít mezi nás. Scházíme se každé úterý v prvním a třetím týdnu v měsíci v 18 hodin v zasedací místnosti Vodáren a kanalizací Karlovy Vary – Vodakva a.s. (Doubí, konečná stanice linky MHD č. 6).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one