Aktuality

Celé první pololetí letošního roku je ve znamení výstav
Foto

Foto

Foto
V průběhu května a června je možné navštívit výstavu fotoklubovou , a to v Krajské knihovně v prostoru kavárny. Tentokrát jde o výstavu tématickou, jejíž obsah vystihuje název výstavy Kumšt v našem okolí.
Foto

Foto

Foto
V březnu a dubnu se v kavárně Krajské knihovny představili dva členové našeho fotoklubu, Jana Vážná a Ján Bocko. Jejich symbiotický vztah tvůrčí i životní ústí do tvorby, která byla na výstavě k vidění. Výstava je nyní do konce měsíce června umístěna v Městské knihovně v Hroznětíně.
Foto

Foto

Foto
Letošní rok jsme zahájili hned několika výstavami. V únoru bylo možno v hale Krajského úředu vidět výstavu s názvem Šestnáctým rokem, její název napovídá, jak dlouho již se naše parta zanícených fotografů setkává a splečně tvoří.
Inven - tůra 2018
Foto

Foto

Foto
To je název výstavy, která proběhne ve výstavních prostorách kina Drahomíra od 1. 12. do 31. 12. 2018. Výstava je zahájena vernisáží v úterý 4. 12. 2018 v 17. hodin, všichni jste srdečně zváni.
Naše listopadové výstavy
Foto

Foto

Foto
Zveme Vás na naše nové výstavy, které proběhnou v listopadu. Těšíme se na setkání s vámi na vernisáži v Imperiálu.
Foto

Foto

Foto
Vyhlášení výsledků mapového okruhu Nekázanka 2018
Dne 6. října proběhlo v Sokolově vyhlášení výsledků letošního, již 57. ročníku soutěže mapového okruhu Nekázanka. Sokolovští Fosové opět bravurně zvládli organizaci, medaile, které vyrobila Adélka, jsou opravdu krásné. Tentokrát na nás zbyla medaile bramborová, všem vítězům blahopřejeme a těšíme se na další ročník!
Foto

Foto

Foto
Foto

Foto

Foto
Foto

Foto

Foto
Foto

Foto

Foto
Foto

Foto

Foto
Foto

Foto

Foto
Foto

Foto

Foto
Vernisáž v Bochově
Dne 5.6.2018 se v útulném prostředí radnice v Bochově uskutečnila společná vernisáž fotek členů našeho klubu a obrazů švýcarské malířky Doris Windlin.
Vládla příjemná atmosféra i díky vtipnému, neformálnímu úvodu starosty Bochova pana Egerta, písničkám hudebního spolku Cubitus z Lokte a také díky
skvělému občerstvení či spíše " obžerstvení " ( moooc dobré a hodně ). Prostě a jednoduše akce se vydařila a kdo tam nebyl, může jen litovat!
Foto

Foto

Foto
Foto

Foto

Foto
Foto

Foto

Foto
Foto

Foto

Foto
Foto

Foto

Foto
Foto

Foto

Foto
Foto

Foto

Foto
Změna termínu schůzek
Protože se naše činnost stále rozšiřuje, dohodli jsme se, že nám již nestačí scházet se jednou měsíčně. Od září 2016 se naše schůzka tedy konají dvakrát za měsíc, a to každé úterý v prvním a třetím týdnu v měsíci v 18 hodin v zasedací místnosti Vodáren a kanalizací Karlovy Vary – Vodakva a.s. (Doubí, konečná stanice linky MHD č. 6).

Téma klubové soutěže

Tentokrát jsme byli pilní a stanovili si témata hned na dvě čtvrtletí. V prvním čtvrtletí roku 2019 budeme v klubové soutěži tvořit na téma "PODOBNOSTI" , zatímco tématem čtvrtletí druhého bude "ŽIVÁ VODA".

Členové

Přijďte mezi nás

Jsme otevřený spolek, proto je tu malá pozvánka.
Pokud rádi fotografujete, nebojte se přijít mezi nás. Scházíme se každé úterý v lichém týdnu v měsíci v 18 hodin v zasedací místnosti Vodáren a kanalizací Karlovy Vary – Vodakva a.s. (Doubí, konečná stanice linky MHD č. 6).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one